GÓLYABÁL

Idén  szeptember 27-én került megrendezésre a GÓLYABÁL.

Iskolánkban ez már hagyomány, a nyolcadik osztályosok játékos feladatokat készítenek az ötödikeseknek, akik nagy izgalommal várják ezt a napot.

Már reggel a nyolcadik „a” osztályból néhány tanuló azzal fogadta az iskolába érkező ötödikeseket,

hogy kifestették az arcukat és ráírták a GÓLYA szót, hogy el ne felejtsék, kik is ŐK.

Délután kezdődött az igazi megmérettetés a két osztály között.

Volt cumisüvegből ivás, gumicukor evés hátratett kézzel, legó készletből időre apró darabok kikeresése, szókirakó,

ruhalevétel és összekötözés, melynek célja az volt, hogy kiderüljön, kié lesz a hosszabb „ruhakígyó” a mérés után.

Még az osztályfőnökök is kaptak feladatot,  gyorsan szét kellett válogatniuk az osztályuk tanulóinak nevét.

A két 5.-es csapat fej-fej mellett haladt, végül mindenki győztes lett, aki részt vett ezen szórakoztató délutánon.

Majd a vetélkedő zárásaként fél lábon állva esküt kellett tenniük az ötödikeseknek, melyen megfogadták,

hogy tisztelettel néznek majd fel a nagy nyolcadikosokra.

A vetélkedő után kezdődött a buli, ahol mindenki kedvére táncolhatott,

majd záráskor élményekkel gazdagodva térhetett haza.

A GÓLYABÁLON készült képeket az alábbi linkre kattintva nézhetik meg: