Menü //  Rólunk

Munkatársaink

   

 

 

Név, beosztás, munkakör

 

 

 

 


Kuzselné Schóber Ágnes


intézményvezető; 

etikatanár, szakértő


 
 

Sinkó Erika


intézményvezető helyettes;

fejlesztő pedagógus,  gyermek- és ifjúságvédelmi felelős


 


 

 

 

 

 

Karácsonyné Domokos Aranka


intézményvezető helyettes; 

művészeti ágon: drámatanár


 

Patóné Hradil Adrienn


tagintézmény-vezető;

tanító, fejlesztőpedagógus (Pusztazámor)


 

Antal Judit


 

szaktanár: angol nyelv


 

  

Aradi Gergely


szaktanár: rajz és vizuális kultúra, technika; 

művészeti ágon: rajz- és grafikatanár;

a 5.a osztályfőnöke


 

 

 

 

Bakos Tamás


művészeti ágon: 

hegedűtanár


 

Beldi de Sanchez Anna


 

szaktanár: kémia, fizika;

délutáni foglalkoztató


 

 



Bellák Miklós
művészeti ágon: gitártanár

 


 

Alejandra Brum


művészeti tanár: néptáncpedagógus


 

 



 

Buza Sándor 


tanító, délutáni foglalkoztató;

szaktanár: 

technika, életvitel és gyakorlat


 




Chrenkó Diána 


pedagógiai asszisztens



 

 

 

Czifra Istvánné


 pedagógiai asszisztens

 




Csékey Attila


 karbantartó

 

 

 

 

 


Csékeyné Bálint Márta


 tanító, délutáni foglalkoztató

 

 

 


 

 

 

 

Cser-Müller Zsófia


tanító, délutáni foglalkoztató

 






Csoma Bernadett
tanító, délutáni foglalkoztató
 



 
 
 
 
 
 
Debreczeni Ádám
művészeti ágon: vadászkürt-, trombita-, furulya- és zongoratanár

 

 

 


 

Drevenkáné Pátrovics Krisztina


szaktanár: informatika, matematika

a 8.b osztályfőnöke


 




Fényes András


 

szaktanár: rajz, technika

 

 

 

 

 

 

Fodor Miklós


művészeti ágon: furulya- és fuvolatanár 



 

 


Gyimesiné Balázs Éva


szaktanár: történelem, ember és társadalom, etika

a 7.a osztályfőnöke

 






Házi Henriette


tanító, délutáni foglalkoztató, könyvtárostanár

 



Judák-Kis Anikó


 

tanító, délutáni foglalkoztató


 

 


 

 

Kálmánné Bazsó Katalin


szaktanár: természetismeret, biológia, földrajz;

a 7.b osztályfőnöke

 
 




Károly Alexandra


 

iskolatitkár

 


 

 

 

 

 


Kovács Ferencné


szaktanár: magyar nyelv és irodalom;

 

 

 


Kostyánszkiné Vadon Judit


tanító, délutáni foglalkoztató; 

Alsós Munkaközösség-vezető


 

 








Köhler Erzsébet
művészeti ágon: citeratanár





 
 

Kucsera Klára
tanító, délutáni foglalkoztató;
szaktanár: hon- és népismeret;
 



 

 


 

 

 

 

 

Kunosné Ács Erzsébet


néptáncpedagógus, drámatanár


 

 

 

 

 



 

Kuzmáné Pintér Eleonóra


tanító, délutáni foglalkoztató


 






Lakos Szilárd


művészeti ágon: furulya- és trombitatanár


 

 

 




Lehotkai-Kvalla Netta Rita


szaktanár: angol nyelv és irodalom;

a 5.b osztályfőnöke


 


 

 




Lőrincz Hortenzia


művészeti tanár: néptáncpedagógus











Magyar Mariann
tanító, délutáni foglalkoztató (Pusztazámor)





Marsovszki Tibor
karbantartó
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Melkovics-Fehér Annamária


művészeti ágon: szolfézstanár; 

tanító





Mészáros Mónika


 

szaktanár angol nyelv és irodalom




Mintál Borbála


 

énektanár, tanító



Molnár Petra 


 

művészeti ágon: kürttanár








Molnár Fritsch László 


 ének-, angol-, mozgókép- és médiatanár

 

 

 

 

 

Munkácsiné Bózsó Melinda


tanító, délutáni foglalkoztató

 




 

Navratil Zsuzsa


művészeti ágon:

grafikus-képzőművész tanár;

rajztanár






 


Németh Judit


tanító, délutáni foglalkoztató (Pusztazámor)







Orbán Katalin


 

iskolatitkár

 



Pallagi-Fényes Krisztina


 

tanító, délutáni foglalkoztató

 

 

 

 


Padányiné Szabó Tünde


szaktanár: angol nyelv és irodalom;

Idegennyelvi Munkaközösség-vezető;

az 6.b osztályfőnöke

 

 

 

 

 

 

 

 


Ráth Andrea


fejlesztő pedagógus;  tanító; 


 

 

 

 


Rávai Ildikó


tanító, délutáni foglalkoztató

 



Réderné Simon Éva


 

tanító, délutáni foglalkoztató

 

 

 

 

 

 

 


Roóz Andrea


tanító, délutáni foglalkoztató (Pusztazámor)

 





Roszkos Péter
művészeti ágon: trombita-furulyatanár


 

 

 

 



Rozgits Károlyné


szaktanár: matematika

 

 



Somlai Zsuzsanna


tanító, délutáni foglalkoztató (Pusztazámor)

 

 

 

 

 

Szabó Nelli


szaktanár: magyar nyelv és irodalom;

Nevelési-testnevelési Munkaközösség-vezető; 

 

 

 


 


Szarka Beatrix


szaktanár: testnevelés, gyógytestnevelés; 

a 8.a osztályfőnöke

 

 

 

 



Szimandl Rezsőné


szaktanár: matematika, számítástechnika; 

Természettudományi Munkaközösség-vezető;





 
Szinyéri Judit
művészeti ágon: szolfézstanár 
 
Tanszak-vezető

 


 
Takács-Halmy Viktória
könyvtárostanár;
szaktanár: környezetismeret
 
Öko szakkör vezető

 

 



Tárczy Alica


szaktanár: magyar nyelv és irodalom; 

Társadalomtudományi Munkaközösség-vezető;

Diákönkormányzatot patronáló tanár;

honlapszerkesztő;

az 6. a osztályfőnöke

 



Tóth Renáta


 

fejlesztőpedagógus







Dr. Tóth Tímea 


 

szaktanár: testnevelés


 

 

 

 

Udvarhelyi Ádám


 rendszergazda

 

 





Váraljai Sára


 

tanító, délutáni foglalkoztató

 

 

 





Varga Tünde


 tanító, délutáni foglalkoztató




 

Veresné Kovács Melinda Noémi
pedagógiai asszisztens
 







Virlics Emese
tanító (Pusztazámor)
 




Zacharné Berényi Tünde
pedagógiai asszisztens, e-napló feleületének kezelője
 




 


Zala Márton
iskolapszichológus

 









Zsemlye Veronika
művészeti ágon: zongoratanár