RUGBY CLUB

Mérföldkő a TÁRNOK RUGBY CLUB és a SÓSKÚTI Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola történelmében. 2018. november 19-én Szontágh Dániel megkezdte az Iskolai programunkat. A tanulók közel fele találkozhatott testnevelés óra keretében a RÖGBI-vel.
Elérkezett az idő amikor az Old Albanian RFC Angol Klubtól (Zsolt Szmolka közreműködésével) és Alan Rees által szervezett RUGBY KIT-et használhattuk – köszönet érte.
A sóskúti iskolában hétfő délutánokra tervezzük a rendszeres edzéseinket, melyre nagy szeretettel várjuk a jelentkezőket. Kérünk minden szülőt, hogy rövid ismertetőnket tanulmányozza át és keressen meg az esetlegesen felmerülő kérdéseivel. Edzőink Szontágh Dániel és Thomas Aponte lesznek.