Grafika tanszak

Aradi Gerely

Tanulmányaimat az Eszterházy Károly Tanárképző Főiskolán végeztem, rajz-vizuális kommunikáció szakon.

2006 szeptemberétől dolgozom Sóskúton, mint rajztanár.

Pedagógiai tevékenységem fő alappillére a gyerekek személyiségének kibontakoztatása.

Továbbá fontos számomra a közvetlen kommunikáció, az egészséges humor és az emberek közti nyitottság.

A tanulókat a kreativitásra és az ezzel összefüggő gondolkodásmódra nevelem, figyelembe véve az egyén adottságait.

Saját életemben fontos a mindennapi harmónia keresése, amelyet én leginkább a sportban és a kertészkedésben találok meg.

Navratil Zsuzsanna

Navratil Zsuzsanna vagyok, tervező-grafikus, képzőművész-tanár.

Aktív alkotóként és művésztanárként dolgozom, ez évtől az Andreetti Károly Művészeti Iskolában.

Tapasztalataim sajátos nevelésű gyermekek s felnőttek művészeti képzésétől művészeti gimnáziumon át,

a grafikus OKJ képzésig terjed.

Ismerem a folyamatot hogyan, mivel fejlesszem gyermekét, ha szeret rajzolni, alkotni kézműveskedni.

Ez a fajta tevékenység az agyunkat is fejleszti.

A vizualizációs gyakorlatok a finommotorikai  tevékenységek (rajzolás, festés) segítenek a tanulásban más területeken is.

Terápiás hatása pedig köztudott.

A Magyar Képzőművészeti Egyetemen végeztem, mesés- és verses könyveket illusztráltam,

festek, rajzolok a digitális grafikai programokat is ismerem és oktattam.

Kellemes tanévet kívánok!