Gyereknap :)

Gyereknap - Gyerekek a középpontban

A május utolsó napján megrendezett gyereknap felhőtlen kikapcsolódást ígért és adott.

Gyerekzsivajjal, zenével, jókedvvel telt meg az iskola és környéke.

A Diósdi Bajvívók Egyesülete bemutatójával fergeteges hangulatot keltett, majd az ünnepeltek,

a gyerekek több programból választhattak, állomásról állomásra járva élményeket szerezhettek, vidáman tölthették a délelőttöt.

Maguk próbálhatták ki a középkori fegyvereket, csillagdobást, íjászatot, gyöngyöt válogattak, ügyességi feladatokat oldhattak meg stb.

A DÖK-ös diákok is bőven kivették részüket a programok lebonyolításánál, sőt a feladatok összeállításánál a gyerekek is élhettek javaslataikkal.

Az időjárás kegyes volt, szikrázó napsütésben az iskola udvarán és annak környékén tudtuk a programokat megvalósítani.

Hangulatra sem volt panasz, hiszen a csapatvezetők lelkesítették, bíztatták a gyerekeket, az állomásvezetők pedig szeretettel és odafigyeléssel várták az érkező csoportokat.

Mi felnőttek örömmel láttuk a boldogságtól, izgalomtól  kipirult arcú tanítványainkat.

Képek a gyereknapról: