Menü //  Rólunk

Munkatársaink


 

 

Név, beosztás, munkakör

 

 

 

 


Kuzselné Schóber Ágnes


intézményvezető; 

etikatanár, szakértő

 
 

Sinkó Erika


megbízott intézményvezető helyettes;

fejlesztő pedagógus,  gyermek- és ifjúságvédelmi felelős

 


 

 

 

 

 

Karácsonyné Domokos Aranka


intézményvezető helyettes; 

művészeti ágon: drámatanár

 




Patóné Hradil Adrienn


tagintézmény-vezető;

tanító (Pusztazámor)

 

  

Aradi Gergely


szaktanár: rajz és vizuális kultúra, technika; 

művészeti ágon: rajz- és grafikatanár;

a 7.b osztályfőnöke

 

 

 

 

Bakos Tamás


művészeti ágon: 

hegedűtanár

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bálint Éva
művészeti ágon: rajz- és grafikatanár

 

 





Berkes Andrea


 pedagógiai asszisztens

 

 



 

Buza Sándor 


tanító, délutáni foglalkoztató;

szaktanár: 

technika, éselvitel és gyakorlat


 

 

 

Czifra Istvánné


 pedagógiai asszisztens

 




Csékey Attila


 karbantartó

 

 

 

 

 


Csékeyné Bálint Márta


 tanító, délutáni foglalkoztató

 

 

 


 

 

 

 

Cser-Müller Zsófia


tanító, délutáni foglalkoztató

 






Csoma Bernadett
tanító, délutáni foglalkoztató
 


 

 

 

 

 

Csuziné Tóth Tünde


tanító, délutáni foglalkoztató, néptánctanár

 






Dallos Márta

művészeti ágon: szolfézstanár



 
 
 
 
 
 
Debreczeni Ádám
művészeti ágon: vadászkürt-, trombita-, furulya- és zongoratanár

 

 

 




Drevenkáné Pátrovics Krisztina


szaktanár: informatika, matematika

 

 

 

 

 

 

Fodor Miklós


művészeti ágon: furulya- és fuvolatanár 


 

 


Gyimesiné Balázs Éva


szaktanár: történelem, ember és társadalom, etika

az 5.a osztályfőnöke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haász Szilvia
iskolatitkár
 
 

 

 

 




Honyecz Ferenc


művészeti ágon: gitártanár


 

 


 

 

Kálmánné Bazsó Katalin


szaktanár: természetismeret, biológia, földrajz;

az 5.b osztályfőnöke
 

 


 

 

 

 

 


Kovács Ferencné


szaktanár: magyar nyelv és irodalom, kémia;

 

 

 

 


 


Kovács-Piszter Andrea


iskolatitkár

 

 

 


Kostyánszkiné Vadon Judit


tanító, délutáni foglalkoztató; 

Alsós Munkaközösség-vezető

 

 








Köhler Erzsébet
művészeti ágon: citeratanár





 
 

Kucsera Klára
tanító, délutáni foglalkoztató;
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kummer Antal


szaktanár: testnevelés



 

 


 

 

 

 

 

Kunosné Ács Erzsébet


művészeti ágon: néptáncpedagógus, drámatanár

 

 

 

 

 



 

Kuzmáné Pintér Eleonóra


tanító, délutáni foglalkoztató

 






Lakos Szilárd


művészeti ágon: furulya- és trombitatanár

 

 

 




Lehotkai-Kvalla Netta Rita


szaktanár: angol nyelv és irodalom;

a 7.a osztályfőnöke

 


 

 




Lőrincz Hortenzia


művészeti tanár: néptáncpedagógus










Magyar Mariann
tanító, délutáni foglalkoztató (Pusztazámor)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Melkovics-Fehér Annamária


művészeti ágon: szolfézstanár; 

tanító


 

 

 

 

 

 

 

Mészáros Mónika


szaktanár: angol nyelv és irodalom;

a 6.b osztályfőnöke

 






Mintál Borbála


szaktanár: ének-zene





Molnárné Karafa Zsuzsa
művészetiágon: hegedűtanár
 





Monori Isvánné
művészeti ágon: zongoratanár

 

 

 

 

 

Munkácsiné Bózsó Melinda


tanító, délutáni foglalkoztató

 




 

Navratil Zsuzsa

művészeti ágon:

grafikus-képzőművész tanár;

rajztanár






 


Németh Judit


tanító, délutáni foglalkoztató (Pusztazámor)

 

 

 

 


Padányiné Szabó Tünde


szaktanár: angol nyelv és irodalom;

Idegennyelvi Munkaközösség-vezető;

a 8.b osztályfőnöke

 

 

 

 

 

 

 

 


Ráth Andrea


fejlesztő pedagógus;  tanító

 

 

 

 


Rávai Ildikó


tanító, délutáni foglalkoztató

 

 

 

 

 

 

 


Roóz Andrea


tanító, délutáni foglalkoztató (Pusztazámor)

 





Roszkos Péter
művészeti ágon: trombita-furulyatanár


 

 

 

 



Rozgits Károlyné


szaktanár: matematika

 

 

 


 

 

 

Schubert Erzsébet


tanító, fejlesztő pedagógus

 

 



Somlai Zsuzsanna


tanító, délutáni foglalkoztató (Pusztazámor)

 

 

 





Somogyi Katalin


szaktanár: matematika, fizika, informatika

 








Straub János
karbantartó
 

 

 

 

 

Szabó Nelli


szaktanár: magyar nyelv és irodalom;

Nevelési-testnevelési Munkaközösség-vezető;

a 8.a osztályfőnöke

 

 

 


 


Szarka Beatrix


szaktanár: testnevelés, gyógytestnevelés; 

a 6.a osztályfőnöke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szekér Gizella


művészeti ágon: fazekas, keramikus

 

 

 

 


Szimandl Rezsőné


szaktanár: matematika, számítástechnika; 

Természettudományi Munkaközösség-vezető;







Szinyéri Judit
művészeti ágon: szolfézstanár 
Művészeti Munkaközösség-vezető
 










Takács Attiláné
tanító, délutáni foglalkoztató, könyvtárostanár
 





Takács-Halmy Viktória
könyvtárostanár;
öko szakkör vezető

 

 



Tárczy Alica


szaktanár: magyar nyelv és irodalom;  Társadalomtudományi Munkaközösség-vezető;

Diákönkormányzatot patronáló tanár;

honlapszerkesztő

 


 

 

 

 

 

 

 

Tatár Péter


 

művészeti ágon: néptáncpedagógus

 

 

 

 

 

 

Udvarhelyi Ádám


 

rendszergazda

 

 

 





Varga Tünde


 tanító, délutáni foglalkoztató

 







Virlics Emese
tanító (Pusztazámor)
 




Zacharné Berényi Tünde
pedagógiai asszisztens, e-napló feleületének kezelője
 




 


Zala Márton
iskolapszichológus

 







Zsemlye Veronika
művészeti ágon: zongoratanár