Munkatársaink
|
Név, beosztás, munkakör |
|
|
Kuzselné Schóber Ágnes intézményvezető; etikatanár, szakértő |
|
|
Sinkó Erika intézményvezető helyettes; fejlesztő pedagógus, gyermek- és ifjúságvédelmi felelős |
|
|
Karácsonyné Domokos Aranka intézményvezető helyettes; művészeti ágon: drámatanár |
|
|
Horváth Györgyi
tagintézmény-vezető, tanító |
|
Antal Judit
szaktanár: angol nyelv |
||
|
Aradi Gergely szaktanár: rajz és vizuális kultúra, technika; művészeti ágon: rajz- és grafikatanár; a 6.a osztályfőnöke |
|
|
Bakos Tamás művészeti ágon: hegedűtanár |
|
Beldi de Sanchez Anna
szaktanár: kémia, fizika; délutáni foglalkoztató |
||
Bellák Miklós
művészeti ágon: gitártanár
|
||
Bocsi Nóra
néptáncpedagógus |
||
Alejandra Brum
művészeti tanár: néptáncpedagógus |
||
|
Buza Sándor tanító, délutáni foglalkoztató; szaktanár: technika, életvitel és gyakorlat |
|
Chrenkó Diána pedagógiai asszisztens |
||
|
Czifra Istvánné pedagógiai asszisztens |
|
|
Csékeyné Bálint Márta tanító, délutáni foglalkoztató |
|
|
Cser-Müller Zsófia tanító, délutáni foglalkoztató |
|
|
Csoma Bernadett
tanító, délutáni foglalkoztató
|
|
Debreczeni Ádám
művészeti ágon: vadászkürt-, trombita- és furulyatanár
|
||
Drevenkáné Pátrovics Krisztina szaktanár: informatika, matematika
|
||
Fényes András
szaktanár: rajz, technika |
||
|
Fodor Miklós művészeti ágon: furulya- és fuvolatanár |
|
|
Gyimesiné Balázs Éva szaktanár: történelem, ember és társadalom, etika a 8.a osztályfőnöke |
|
Házi Henriette tanító, délutáni foglalkoztató, könyvtárostanár |
||
Jámbor Vivien Flóra
iskolatitkár |
||
Judák-Kis Anikó
tanító, délutáni foglalkoztató |
||
|
Kálmánné Bazsó Katalin szaktanár: természetismeret, biológia, földrajz; a 8.b osztályfőnöke
|
|
|
Kovács Ferencné szaktanár: magyar nyelv és irodalom; |
|
|
Kostyánszkiné Vadon Judit tanító, délutáni foglalkoztató; Alsós Munkaközösség-vezető |
|
|
Köhler Erzsébet
művészeti ágon: citeratanár
|
|
Kucsera Klára
tanító, délutáni foglalkoztató;
szaktanár: hon- és népismeret;
|
||
|
Kunosné Ács Erzsébet néptáncpedagógus, drámatanár |
|
Kupóné Lénárt Mónika szaktanár: matematika, testnevelés az 5.a osztályfőnöke |
||
|
Kuzmáné Pintér Eleonóra tanító, délutáni foglalkoztató |
|
Lakos Szilárd művészeti ágon: furulya- és trombitatanár |
||
Lehotkai-Kvalla Netta Rita szaktanár: angol nyelv és irodalom; a 6.b osztályfőnöke |
||
|
Lőrincz Hortenzia művészeti tanár: néptáncpedagógus |
|
|
Magyar Mariann
tanító, délutáni foglalkoztató (Pusztazámor)
|
|
Marsovszki Tibor
karbantartó
|
||
Melkovics-Fehér Annamária művészeti ágon: szolfézstanár; tanító |
||
Mészáros Mónika
szaktanár angol nyelv és irodalom |
||
Mintál Borbála
énektanár, tanító |
||
Molnár Petra
művészeti ágon: kürttanár |
||
Molnár Fritsch László ének-, angol-, mozgókép- és médiatanár |
||
Munkácsiné Bózsó Melinda tanító, délutáni foglalkoztató |
||
Nagy Zoltán
kertész |
||
Navratil Zsuzsa
művészeti ágon: grafikus-képzőművész tanár; rajztanár |
||
Orbán Katalin
iskolatitkár |
||
Pallagi-Fényes Krisztina
tanító, délutáni foglalkoztató |
||
|
Padányiné Szabó Tünde szaktanár: angol nyelv és irodalom; Idegennyelvi Munkaközösség-vezető; a 7.b osztályfőnöke |
|
Papp Richárd Olivér
néptánctanár |
||
|
Ráth Andrea fejlesztő pedagógus; tanító; |
|
|
Rávai Ildikó tanító, délutáni foglalkoztató |
|
Réderné Simon Éva
tanító, délutáni foglalkoztató |
||
Roóz Andrea tanító, délutáni foglalkoztató (Pusztazámor) |
||
Roszkos Péter
művészeti ágon: trombita-furulyatanár
|
||
Somlai Zsuzsanna tanító, délutáni foglalkoztató (Pusztazámor) |
||
Szabó Nelli szaktanár: magyar nyelv és irodalom; Nevelési-testnevelési Munkaközösség-vezető; az 5.b osztályfőnöke
|
||
Szarka Beatrix szaktanár: testnevelés, gyógytestnevelés;
|
||
Szimandl Rezsőné szaktanár: matematika, számítástechnika; Természettudományi Munkaközösség-vezető; |
||
|
Szinyéri Judit
művészeti ágon: szolfézstanár
Tanszak-vezető
|
|
|
Takács-Halmy Viktória
könyvtárostanár;
szaktanár: környezetismeret
Öko szakkör vezető
|
|
Tárczy Alica szaktanár: magyar nyelv és irodalom; Társadalomtudományi Munkaközösség-vezető; Diákönkormányzatot patronáló tanár; honlapszerkesztő; a 7. a osztályfőnöke |
||
Tóth Renáta
fejlesztőpedagógus |
||
Dr. Tóth Tímea
szaktanár: testnevelés |
||
|
Udvarhelyi Ádám rendszergazda |
|
|
Varga Tünde tanító, délutáni foglalkoztató |
|
Veresné Kovács Melinda Noémi
pedagógiai asszisztens
|
||
|
Zacharné Berényi Tünde
pedagógiai asszisztens, e-napló feleületének kezelője
|
|
Zala Márton
iskolapszichológus |
||
|
Zsemlye Veronika
művészeti ágon: zongoratanár
|